a
 

Uzmanību!! Jaunā lapas versija piejama Šeit !!!!

Menu
 Meteoroloģija
 Kvalifikācija
 Literatūra
 Enkuri
 Noderīgas saites
 Takelāžu Tipi
 Buras Teorija
 Simulātori
 Jahtu Kapteiņiem
 Laivošana (BOATING)
 Likumi un Noteikumi
 Jūras elektronika
 Baltujas Jūras Kartes
 Dzinēji, Motori, Ģenerātori
 Apsardzes un Sekošanas sistēmas

.
Reklāma:


 

 Pieredzei » Dzinēji, Motori, Ģenerātori

Meklēšana meklēt arhīvā

Dzinēji, piekabināmie, stacionāri (benzīna, dīzeļa)
Elektrodzinēji
Ģenerātori - elektrības, siltuma




Kā atrast piemērotāko laivas, un tagad arī jau jahtas, piekarināmo dzinēju?
Iesaku aplūkot kompānijas SUZUKI dzinēju testu rezultātus dažādām laivām (jahtām):
Suzuki Marine > Boat Builders > Boat Test Listing

Kā izvēlēties piemērotu jahtas vai laivas stacionāro dzinēju?

Iesaku aplūkot kompānijas Volvo Penta rekomendācijas, interaktīvajā mājas lapas sadaļā:
Volvo Penta > Marine leisure engines > Engines > Engine configurator

 Padomi dzinēja izvēlē (angļu val.)
Aprakstīti populārākie laivu, kuteru un jahtu dzinēju veidi un zīmoli:
Piekarināmie divtaktu laivu dzinēji   * Outboard Motors - 2 Stroke
Piekarināmie četrtaktu laivu dzinēji  * Outboard Motors - 4 Stroke
Stacionārie dīzeļdzinēji                   * Diesel Inboard Engines
Stacionārie benzīna dzinēji              * Gas Inboard Engines
Ūdens metēji                                 * Jet Boat Engines and Propulsion
„Aizmugures kājas”                        * Stern Drives


Vispārējas enciklopēdiskas ziņas par piekabināmajiem laivu dzinējiem
– angļu val. enciklopēdijas "Wikipedia" sadaļā "Outboard motor"

Glisējošu motorlaivu un motorjahtu jaudai jāpārsniedz proporcija:
1 zs --> uz 20-25 kg no peldlīdzekļa svara.


Suzuki Marine - http://www.suzukimarine.com/
Suzuki Marine Press Europe - http://www.suzukimarinepress.com/
MARINE - GLOBAL SUZUKI - http://www.globalsuzuki.com/marine/index.html
SUZUKI INTERNATIONAL EUROPE GMBH - http://www.suzuki-marine.de/marine/
Suzuki Marine LATVIJĀ
VIMMO - http://www.vimmo.lv/ Krustpils iela 6, Rīga Tālr./Fakss +371 7552322
   Mob.tel. +371 9323632 (Guntis)


  
Mercury Marine - http://www.mercurymarine.com/
http://www.mercurymarine.com/engines/inboards/sterndrives/axius.php


Honda Marine - Outboard Motors - http://www.honda-marine.com/


Volkswagen Marine - www.volkswagenmarine.com , www.vw-m.de


BMW Marine - Engines & Parts - www.bmwmarine.net


Volvo Penta - http://www.volvo.com/volvopenta/
Marine leisure engines - Diesel inboard sail, Diesel inboard powerboat, Diesel sterndrive, Gasoline sterndrive, Volvo Penta IPS
Marine commercial engines - Diesel inboard 100-750 hp, Diesel sterndrive 130-370 hp, Volvo Penta IPS 260-370 hp, Marine gensets 60-477 kWe
Jahtas un laivas ar ISP


Yanmar Marine - http://www.yanmarmarine.com/


Yamaha-Motor-Europe-Marine - http://www.yamaha-motor-europe.com/products/marine/


Vetus - http://www.vetus.nl/


Selva Marine - http://www.selvamarine.com/


Nissan Marine - http://www.nissanmarine.com/


Rolls-Royce Marine - http://www.rolls-royce.com/marine/default.jsp

Nautic Marine Outboards - http://www.nauticoutboards.com/

      
Evinrude/Johnson (BRP - Bombardier Recreational Products)
http://www.brp.com/en/Products/Evinrude/Showroom/
http://www.brp.com/en/Products/Johnson/Showroom/


Tohatsu Outboard Motors - http://www.tohatsu.co.jp/en/boat/index.html


Sildītāji un Siltuma ģenerātori


Webasto Marine - http://www.webasto-marine.com/


Elektroģeneratori
                  Mastervolt Generators:
http://www.mastervolt.com/com/53/prg/1015/generators.html
Mastervolt pārstāvis Latvijā: "NILRO" SIA, Tel. 7933068, GSM. 29570145
www.nilro.lv

 www.honda-power.lv - Honda Power LV
Honda Generators - Honda's Portable Electric Power Generator Line
http://www.hondapowerequipment.com/gensup.asp
Honda ģenerātori - http://www.mdlmotors.lv/lat/power/industrial/
http://www.honda-engines.com/





Dzinēju veidi - BoatingBasicsOnline
http://www.boatingbasicsonline.com/course/boating/3_6.php






Free Sailing Banner Exchange - 3:2 ratio!

бухгалтерский аутсорсинг , расчет налогов, бухгалтерская фирма,
бухгалтерский учет, бухгалтерское обслуживание, Стоимость бухгалтерского обслуживания, бухгалтерия, Налоговое Спокойствие


 
Higiēnas preces

Zobupastas, ziepes no Vācijas. Šampūni no Norvēģijas. Kvalitatīvas un pieejamas preces skaistumam un labsajūtai.

Par ko Jūs vēlētos šeit lasīt ?
Vairāk par burāšanas vēsturi.
Vairāk par Jahtu būvi.
Vairāk par Jahtu remontu.
Vairāk par ceļojumiem un piedzīvojumiem.
Par jaunumiem un aktualitātēm pasaulē.
Kur, ko un kā var iegādāties.
Par iespējām atpūsties uz jahtas.
Par ekstrēmām un neparastām lietām.
Par sacensībām un rezultātiem.
Par kaut ko citu
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
Follow baltsails on Twitter
;
 


Lapu skatās 55 , pavisam kopā bijuši: 4280, ielāde 0.0060629844665527 sec.